İlmek İlmek Dokunan Başarı Öyküsü…

May Home yaklaşık 20 yıl önce eşsiz kültür mirası halıları en iyi şekilde yansıtabilmek için kurulmuştur. Üretici bir firma olan May Home her yaşa , her zevke , ve her bütçeye uygun halı modellerini müşteri ile buluşturmayı hedeflemektedir.

Bize Ulaşın

El Emeği Halılar…

İlk günden beri usta eller tarafından her bir dokusu ilmek ilmek dokunan halılarımız ilk heyecanını kaybetmeden üretimine devam etmektedir. Tecrübeleri ile daha güçlenerek ilerleyen May Home ailesi her zaman yenilikçi ve güvenilir ilerlemeye devam etmektedir. Kurulduğu günden beri ülke ekonomisine ve tüketiciye katkıda bulunmayı hedeflemiştir.

Her zaman müşteri memmuniyetini önemseyen ve her bir üretim aşamasını titizlikle takip eden May Home ailesi müşteri talepleri ve doğrultusunda her geçen gün kendini yenileyerek mekanlarınıza güzelleştirme gayret ediyor.

Her geçen gün daha güçlenerek ve gelişerek  sizlere hizmet sunmaktan gurur duymaktayız.

Toptan Halı Üretimi

Binbir çeşit model ve renk seçenekleri ile toptan halı üretimine devam eden May Home her tarza , her zevke , her ortama uygun eşsiz modern halılarını sizler için üretmeye devam ediyor. Gelişmiş hizmet ağı ile Türkiye’nin dört bi yanına  depo, mağaza ve e-ticaret ağı sayesinde ilmek ilmek dokunan halılarınızı sizlere ulaştırıyor. Toptan halı üretimi ile istenilen model ve ölçülerde halılarınız üretilmektedir. Müşteri memnuniyeti politikası ile eşsiz miras Türk halılarını siz değerli müşterilerimize ulaştırmaktan keyif duymaktayız.

Geniş Ürün Yelpazesi

Her renk , her model , her eve , mekana uygun binbir çeşit özel seri halılar sizler için tasarlıyoruz. Kullanım alanı geniş ürün yelpazesine sahip toptan halılarımız çocuk odası halısı, oturma odası halısı, salon halısı, yatak odası halısı, mutfak halısı, antre halısı ve balkon halısı da olmak üzere her alana uygun halı çeşitlerimiz mevcuttur. Modern çağın gereksinimlerine uygun her tüketicinin farklı beklentilerini karşılayacak , her biri ayrı hikayeye ve emeğe sahip halılarımızı sizlere sunmaktayız.